Hlavní navigace

CCB finance přichází s úvěrem na nákup automobilů

Společnost CCB Finance, která je největší českou společností v leasingu ojetých osobních automobilů, rozšiřuje od 1. května 2004 svou nabídku o produkt „Auto–CC“. Tento produkt rozšiřuje nabídku možností získání automobilu o jeho nákup na úvěr.

Sdílet

Předností tohoto úvěrového produktu je to, že splátka klienta není zatížena DPH. Jinak se svými parametry podobá oblíbeným leasingovým produktům. Získat finance na nákup automobilu lze během 20 minut, protože úvěrový produkt Auto-CC je dostupný přímo u prodejců automobilů, bez nutnosti organizovat financování prostřednictvím banky, vysvětluje přednosti nového produktu obchodní ředitel CCB Finance Pavel Ráliš.

Úvěr Auto-CC je určen pro občany (fyzické osoby), kteří si jeho prostřednictvím mohou nakoupit nový i ojetý automobil. Doba splatnosti je od 12 do 60 měsíců a kritéria pro jeho získání jsou plnoletost, státní občanství ČR a prokázání schopnosti splácet stanovené měsíční splátky.

Vlastníkem automobilu je od okamžiku koupě klient, teprve v případě, že nebude schopen plnit své závazky, může být využita smlouva o zajišťovacím převodu vlastnických práv.

Se vstupem Česka do Evropské unie očekáváme mírně rostoucí nabídku kvalitních ojetých automobilů, která povzbudí i poptávku. Proto jsme připravili produkt, který je učiní pro případné zájemce co nejdostupnější, zhodnotil nový produkt Pavel Ráliš.

Příklad splátky:

Ojeté auto rok výroby 1998, cena s DPH: 180.000,– Kč, záloha 30%, počet splátek 36. Měs. splátka při využití produktu AutoCC: 4.424,– Kč

Zbyněk Křesťan

marketing manager a tiskový mluvčí
CCB Finance, s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).