Hlavní navigace

CashBack trhal před Vánoci rekordy

Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny si zvykli na službu CashBack. V předvánočním týdnu této služby využívali o bezmála čtvrtinu více než kolik činí průměr za předchozí období.

Sdílet

„V předvánočním týdnu klienti uskutečnili bezmála 1500 výběrů. To je o 24 % více, než v předchozím období,“ uvedl Pavel Prokop, ředitel útvaru Karty ČSOB. „Ukazuje se, že klienti ČSOB i Poštovní spořitelny si na novou službu zvykli a začali ji každodenně používat,“ doplnil Pavel Prokop.

Nejvýraznějším dnem co do počtu transakcí byl pátek, kdy klienti provedli 335 výběrů. Jen za tento jeden den klienti vybrali na pokladnách Albertů a Hypernov přes 400 tisíc korun.

CashBack je unikátní služba, kterou svým klientům nabízejí na českém trhu jen ČSOB a Poštovní spořitelna. Jedná se o jedinečnou možnost na českém trhu, jak získat hotovost z účtu zcela zdarma.

CashBacku mohou využít všichni držitelé platebních karet ČSOB a Poštovní spořitelny. Pokud klienti při placení za nákupu v hypermarketech Hypernova a supermarketech Albert použijí platební kartu ČSOB nebo Poštovní spořitelny, mohou si vybrat zcela zdarma až 1500 korun. Jedinou podmínkou je nákup v minimální výši 300 korun.

ČSOB a Poštovní spořitelna tak svým klientům umožnili razantně rozšířit možnosti přístupu k hotovosti – CashBack mohou klienti využít na 2500 pokladnách Albertů a Hypernov. Obdobnou šíři distribuční sítě nenabízí ani vzdáleně žádný z bankovních domů v ČR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).