Hlavní navigace

Brokerjet zahajuje jarní kolo vzdělávacích seminářů pro veřejnost

Klienti i budoucí klienti obchodníka brokerjet České spořitelny se mohou od 25. března účastnit pravidelných seminářů zaměřených na online obchodování. Cyklus seminářů nazvaný „Online Trading Training“ je zaměřen na vysvětlení základních principů online obchodování: počínaje technickým vybavením potřebným k tomuto způsobu investování a konče výčtem trhů, na kterých je možné uzavírat obchody včetně podrobného popisu pokynů, které je možné zadávat.

Sdílet

Tato akce navazuje na sérii výukových seminářů o investičních instrumentech, kterou jsme pořádali na přelomu února a března. Plníme svůj slib, který jsme dali při našem vzniku – naší dlouhodobou strategií je vzdělávání a vysvětlování všech aspektů spojených s online obchodováním české veřejnosti. Pouze v případě, že investoři objeví všechny výhody spojené s tímto způsobem investic, můžeme čekat podobný růst tohoto segmentu jako v USA nebo zemích EU, dodal Libor Janoušek. V dubnu plánuje brokerjet uspořádat další semináře zaměřené opět na výhody investování do certifikátů a warrantů.

Navíc, až do 16. dubna 2004 mohou klienti uzavírat své obchody za nižší poplatky. V rámci propagace nových produktů mezi českou veřejností připravil brokerjet speciální cenovou nabídku pro své zákazníky – poplatky již od 7,95 EUR za obchod proti běžnému poplatku 9,95 EUR. Tato cenová nabídka se vztahuje na obchody s certifikáty, warranty a akciemi uzavřenými na mimoburzovním trhu, jejichž objem je nižší než 5000 EUR.

Podrobný program semináře včetně termínů najdou zájemci na www.brokerjet.cz. Účast je třeba potvrdit e-mailem na adresu marketa.valtrova@brokerjet.cz. Vzhledem k velkému zájmu je již první seminář obsazen, termín pro nejbližší další seminář je 31. března 2004.

Klára Gajdušková,
Tisková mluvčí
České spořitelny, a.s.

Libor Janoušek
Obchodní ředitel
Brokerjet České spořitelny, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).