Hlavní navigace

Bonusové balíčky nejen pro nové, ale i stávající zákazníky

Vyberte si volné minuty, volné SMS nebo surfování zdarma. Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky, kteří aktivují novou SIM kartu, prodlouží smlouvu či přejdou z Twistu na paušál. Cena za přenesení čísla pro paušální zákazníky: do 31.3.2006 pouhá koruna.

Sdílet

Od 15.ledna mohou zákazníci přejít k T-Mobile, a ponechat si své původní číslo. Do 31.3.2006 za přenesení čísla zaplatí tarifní zákazníci symbolickou korunu a navíc získají bonus podle vlastního výběru. Cena aktivace je u T-Mobile již zahrnuta v ceně přenesení čísla . Nabídka bonusových balíčků je určena nejen pro nové, ale i stávající zákazníky. Každý, kdo si aktivuje či prodlouží Účastnickou smlouvu na dobu určitou, či se rozhodne přejít z jakékoli předplacené služby na některý z tarifních programů, si bude moci zvolit jeden ze tří typů „odměn“: balíček volných minut navíc po dobu 12 měsíců, 100 volných SMS měsíčně navíc po dobu 24 měsíců či „surfování“ zdarma po dobu 3 měsíců. Pokud zákazník zatím nechce využívat tarifní program, může přenést své číslo a používat předplacenou službu Twist. Pro tyto zákazníky je připraven speciální balíček „Přecházím na Twist“ za 499 Kč s počátečním kreditem 300 Kč.

Nabídka pro zákazníky se smlouvou na dobu určitou

Všichni noví zákazníci, kteří se v období 15.1. – 31.3.2006 rozhodnou nově uzavřít s T-Mobile Účastnickou smlouvu na dobu určitou, či stávající zákazníci T-Mobile, kteří prodlouží svou smlouvu na dva roky, nebo přejdou z Twistu na tento typ smlouvy, budou za své rozhodnutí odměněni bonusovým balíčkem dle vlastního výběru:

  • volné minuty do všech domácích sítí navíc po dobu 12 měsíců
  • volné SMS do všech mobilních sítí v ČR navíc po dobu 24 měsíců
  • tarifní zvýhodnění Internet+ zdarma po dobu 3 měsíců.

Velikost balíčku volných minut je závislá na zvoleném tarifu; zákazníci mohou získat až 80 % volných jednotek navíc.

Při volbě balíčku volných SMS získá zákazník 100 volných SMS měsíčně navíc na dobu dvou let. V závislosti na ceně SMS ve zvoleném tarifu zákazník může celkem za měsíc ušetřit až 202,00 Kč (vč. DPH). Pokud se tedy zákazník měsíčně „vejde“ do 100 textových zpráv, má prakticky SMS provoz po dobu trvání své smlouvy zdarma.

Ti, co se rozhodnou pro 100% slevu na paušál pro tarifní zvýhodnění Internet+, budou po dobu 3 měsíců používat bez omezení datové přenosy prostřednictvím GPRS/EDGE a ušetří celkem 2495,43 Kč (vč. DPH).

  • Vybraný bonus není možné během jeho platnosti vyměnit za jiný.
  • Volné minuty navíc se čerpají po spotřebování všech volných minut.
  • Při převodu smlouvy nárok na bonus zaniká.
  • Po vypršení doby platnosti bude slevový balíček automaticky deaktivován.

Tarifní zvýhodnění Internet+ zůstává aktivní a je dále zpoplatňováno podle platného ceníku.

Nabídka pro zákazníky s předplacenou kartou

Existuje řada zákazníků, kteří chtějí přenést své oblíbené telefonní číslo, a přitom budou i nadále preferovat předplacenou službu. Pro tyto zájemce je připraven speciální balíček „Přecházím na Twist“ za 499 Kč, obsahující počáteční kredit 300 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).