Hlavní navigace

Cestu ke slevám otevírá bonusová knížka od HYPO stavební spořitelny

HYPO stavební spořitelna přidává od listopadu ke všem uzavřeným smlouvám bonusovou knížku. Bonusová knížka obsahuje slevové šeky např. na originální příslušenství Nokia, hodinky Swatch, zavazadla Samsonite, parfumerii Fann, sportovní oblečení Litex, zájezdy CK Marco Polo a na řadu dalších produktů. Noví klienti HYPO stavební spořitelny získají od těchto firem slevy ve výši 10 – 20 %. Při nákupu tak mohou ušetřit až několik tisíc korun.

Sdílet

„V projektu Bonusová knížka spolupracujeme s velkým množstvím firem, ale vždy jsme je vybírali tak, aby firmy měly celorepublikové pokrytí a nabízely kvalitní služby , podobně jako naše společnost,“ říká Tomáš Kanzelsberger z marketingu HYPO stavební spořitelny. Bonusová knížka resp. slevové kupóny mají platnost od listopadu 2006 do konce března 2007.

Vedle aktuálních slev získají noví klienti HYPO stavební spořitelny i dlouhodobé výhody stavebního spoření. To v současné době představuje bezkonkurenční formu investování, zejména z hlediska výše výnosu a bezpečnosti. U tohoto typu spoření nemusí mít nikdo obavy, že by o své peníze přišel. Vklady na stavební spoření jsou totiž pojištěny ze zákona. Stavební spořitelny se také musí řídit velmi přísnými zákony a předpisy, které vylučují provádění jakýchkoli rizikových obchodů – například na trhu s akciemi.

Stavební spoření od HYPO patří na českém trhu mezi nejoblíbenější. Vděčí za to zejména rychlosti při vyřízení úvěru, trvalé nabídce nejvyšších výnosů a výhodnému úvěru s nulovou akontací při splátkách od 188 Kč měsíčně. Stále se rozšiřuje počet Úvěrových center na celém území České republiky, která nabízejí poradenství zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).