Bojkotovat? Ne! Tohle je otázka prestiže a úcty ke klientům

Ostrava, 14.února 2007 – Český cestovní ruch čeká v nadcházejících dnech vrchol v podobě veletrhu Holiday World. V České republice existují pouze dva veletrhy, které neunikají pozornosti zahraničních profesionálů cestovního ruchu.

Sdílet

Tím prvním je brněnský veletrh GO, tím druhým je pražský veletrh Holiday World, který dlouhodobě přitahuje pozornost velkého počtu zahraničních hoteliérů a národních turistických centrál. Ti všichni svou účastí zřetelně dávají najevo, že o český trh a české klienty mají zájem a zjevně na těchto akcích očekávají podporu i ze strany subjektů českého cestovního ruchu. „S velkými rozpaky sledujeme rozhodnutí dvou velkých hráčů českého cestovního ruchu, neúčastnit se veletrhu Holiday World“ sdělil Libor Šugárek, výkonný ředitel cestovní kanceláře VÍTKOVICE TOURS.

„Přítomnost expozic VÍTKOVICE TOURS na obou veletrzích GO i Holiday World vnímáme jako otázku naší prestiže a také úcty ke klientům, ať již jsou jimi naši zahraniční partneři, či klienti, kterým naší přítomností vyjadřujeme dík za projevenou důvěru. Vysoké počty návštěvníků jak brněnského GO, tak i pražského Holiday World dokazují, že tyto veletrhy svůj význam mají“ dodává Šugárek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).