Hlavní navigace

BeneFIT – pojištění, které vám přinese peníze za všech okolností

Generali Pojišťovna a. s. přichází na trh s novým produktem, který nejen kryje rizika, ale při bezeškodním průběhu dokonce i vrací část peněz. Produkt BeneFIT je jediné rizikové pojištění, které vám přinese peníze v každém případě. Pojistná smlouva BeneFIT totiž garantuje, že při bezeškodním průběhu dostanete zpět v hotovosti bonus ve výši až 25 % zaplaceného pojistného.

Sdílet

Každý z nás je denně vystaven různým druhům nebezpečí. I když si myšlenky na možná rizika nepřipouštíme, jako rozumní a zodpovědní lidé bychom s nimi měli počítat a pojistit se pro případ, že nás nějaká nepříjemná událost potká, radí Petr Hájek, vrchní ředitel úseku Product management & Operations a dodává: Rodinné pojištění BeneFIT jako první nabízí kromě individuální pojistné ochrany i vrácení části pojistného jako bonus za to, že pečujete o své zdraví.

Pojištěná rizika:

  • Denní odškodné za dobu nezbytného léčení úrazu
  • Denní odškodné za dobu léčení vyjmenovaných úrazů
  • Trvalé následky úrazu s progresivním plněním
  • Hospitalizace následkem úrazu
  • Odškodnění definovaných úrazů s asistenčními službami (ojedinělé na trhu)
  • Smrt
  • Smrt úrazem vč. smrti při autonehodě (novinka v pojistných rizicích)

Pojištění lze sjednat pro 1 – 8 osob ve věku od 0 do 70-ti let, vysvětluje Product Manager Ladislav Wagner. Přitom pojištění vůbec nemusí být z jedné rodiny. Jediná smlouva tak může provázet vaši rodinu nebo skupinu blízkých přátel po celé generace. K čemu vám však taková smlouva bude, když se nikomu nic nestane? V takovém případě dostanete zpět bonus ve výši až 25 % ze zaplaceného pojistného, a to v hotovosti, nikoli jen formou přislíbené slevy, odpovídá Ladislav Wagner.

S pojištěním BeneFIT se však pojí i řada dalších výhod: sleva až 35 % pro každou pojištěnou osobu, sleva až 30 % z pojistné smlouvy za počet pojištěných osob, dvojnásobné plnění v případě smrti úrazem nebo v důsledku autonehody, výplata pětinásobku pojistné částky v případě trvalých následků při stoprocentním stupni invalidity, výplata dvojnásobku pojistné částky denního odškodného za bezprostřední hospitalizaci v důsledku úrazu, bezplatné pojištění paušálních částek (například za jizvy nebo ztrátu zubů, u dětí i za zlomeniny), možnost změn v průběhu pojištění s ohledem na aktuální potřeby pojištěného a v neposlední řadě i rychlé posuzování medicínských rizik.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).