Hlavní navigace

Bankovní hry 2007 - Kopejme za dobrou věc

Ve dnech 14. až 16. září 2007 proběhl v Karlových Varech další ročník tradiční sportovně – zábavné akce pro zaměstnance ČSOB „Bankovní hry 2007“. Letos poprvé ve spojení s charitativní pomocí.

Sdílet

Letošní ročník tradičního turnaje v malé kopané přinesl novinku. Poprvé byli zaměstnanci ČSOB aktivně zapojeni do filantropických aktivit banky. V rámci společenské odpovědnosti se soutěžilo o právo na výběr jednoho ze tří projektů, který obdrží finanční dar od ČSOB ve výši 30 000 Kč.

O přízeň vítěze, který měl právo na určení, kam peníze poputují, se ucházely Sdružení TEREZA, které se zaměřuje na děti a mládež a učí je vytvářet zdravé životní prostředí; Sdružení OSA umožňující lidem s mentálním postižením, o které se starají, žít stejným životem, jakým žijí jejich vrstevníci a obecně prospěšná společnost České Švýcarsko, která usiluje o rozvoj a ochranu přírodních a kulturních hodnot Českého Švýcarska.

Nejlépe hrajícím družstvem se stal tým SEN 32 složený ze zaměstnanců z pobočky na Senovážném náměstí v Praze. Ve snaze co nejcitlivěji vybrat projekt, kterému připadne hlavní výhra, učinil tým šalamounské rozhodnutí a částka 30 000 Kč tak byla rovnoměrně rozdělena mezi všechny tři soutěžní projekty.

„Jsem ráda, že první tým, i přes euforii z vítězství, nezapomněl na „dobrou věc“ a rozhodl spravedlivě. Sportovci se i během turnaje zajímali o filantropické projekty, což dokázali i tím, že je zajímala nejen první příčka. V návaznosti na kladné ohlasy zaměstnanců se i v příštím roce chystáme propojovat společenské sportovní a filantropické akce banky ve větším měřítku“, uvádí Michaela Vlasáková Baruníková, manažerka společenské odpovědnosti ČSOB.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).