Hlavní navigace

B.I.G. Prague dobyl GRAPHIS!

Výroční zpráva Severočeských dolů za rok 2004, z produkce agentury B.I.G. Prague, bude historicky první českou výroční zprávou, která se objeví v ročence GRAPHIS ANNUAL REPORTS, publikované prestižním americkým Graphis Magazine.

Sdílet

Z několika tisíc výročních zpráv z celého světa vybrala mezinárodní odborná porota necelou čtyřicítku nejlepších. Ty se stanou součástí exkluzivní publikace, která každoročně představuje výjimečné práce současné vizuální komunikace a která se stala „učebnicí“ profesionálních designérů po celém světě.

Výroční zpráva Severočeských dolů si získala porotu jak originálním konceptem z dílny B.I.G. Prague tak výjimečným výtvarným zpracováním, které agentura svěřila grafickému studiu ReDesign. V této spolupráci a díky důvěře zadavatele, Severočeských dolů, vznikla jedinečná firemní publikace, která má navíc vtip – kreativní koncept je založen na „zobrazení“ hornického slangu.

Výroční zpráva Severočeský dolů bude také součástí putovní výstavy Graphisu, která se představí v mnoha design centrech a výtvarných školách v USA, Evropě i Asii.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).