Hlavní navigace

AXA Bank hledá nejlepší bankéře na Facebooku

[Tisková zpráva] Česká pobočka AXA Bank Europe spustila inovativní aplikaci na sociální síti Facebook. Hra X-BANK GAME umožňuje hráčům vytvořit si svou vlastní personalizovanou bankovku, na kterou mohou umístit například své vlastní foto.

Sdílet

Tuto bankovku pak soutěžící posílají svým přátelům na Facebooku a sbírají za to virtuální peníze. Nejúspěšnější hráči mohou vyhrát ceny vyplácené ve skutečných penězích na spořicí účty. 

„X-BANK GAME je hra, na které si může každý vyzkoušet, do kterých přátel na Facebooku se mu vyplatí investovat. Virtuální peníze totiž hráč získá jen v případě, že mu jeho přítel akceptuje zaslanou bankovku,“ říká Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA. „S nadhledem se dá říci, že X-BANK GAME otestuje pevnost mnoha přátelství na sociální síti.“

Principem X-BANK GAME je výměna virtuálních bankovek mezi jednotlivými hráči. Každý hráč dostane na začátku hry k dispozici virtuální účet s určitou částkou. Vytvoří si svou vlastní bankovku, na kterou umístí místo Františka Palackého či Emy Destinové třeba svůj vlastní portrét. Tuto bankovku (v hodnotě, kterou sám určí) poté pošle jednomu či více svým přátelům na Facebooku. Pokud příjemce bankovku akceptuje, připíše si zaslanou částku na svůj účet, zatímco autor bankovky získá několikanásobně vyšší částku.

Hráči, kteří takto na své virtuální účty nespoří nejvyšší částky, se mohou těšit na skutečné peníze. Každý týden mohou získat až 5 000 Kč, na konci soutěže poté hlavní cenu ve výši 19 000,– Kč. Všechny ceny jsou přitom vypláceny na spořicí účet u AXA Bank s výhodnou roční úrokovou sazbou až 2,5 %.

Do aplikace X-BANK GAME se lze přihlásit na adresách:

http://www.axa­bank.cz/x-bank-game

http://apps.fa­cebook.com/x-bank-game/


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).