Hlavní navigace

Autolékárničky pro Keňu

[Tisková zpráva] Finanční skupina AXA se prostřednictvím svých regionálních poboček zapojila do dobročinné sbírky, kterou organizuje agentura Speed media ve spolupráci s humanitární organizací ADRA a nadací Asante Kenya Lejly Abbasové.

Sdílet

Již zanedlouho budou ve vesnici Itibo na západě Keni rozbalovat první zásilku zdravotnického materiálu z Čech. Náplasti a obvazy pochází z lékárniček, které s koncem roku 2010 přestaly vyhovovat platné legislativě, ale v Itibu najdou své uplatnění. Z každé z nich budou ošetřeni až dva lidé.

„Jsme rádi, že můžeme touto cestou přispět dobré věci a že zdravotnický materiál z českých autolékárniček pomůže těm, kteří pomoc potřebují,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA pro ČR a SR.

Zaměstnanci a klienti finanční skupiny AXA budou moci autolékárničky odevzdat na kterémkoli z 29 regionálních ředitelství a v budovách v Praze a v Brně.

Sbírka potrvá do konce března a seznam všech sběrných míst je k dispozici na adrese: www.autolekarnicky-pro-kenu.czUpozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).