Hlavní navigace

Aukce.cz draží Hanáka pro Kuře

Brno, 10. dubna 2007 – Aukční server Aukce.cz, patřící do rodiny internetových obchodů Vltava Stores, organizuje ve spolupráci se sbírkovým projektem Pomozte dětem dobročinnou aukci postavičky herce a moderátora Tomáše Hanáka. Výnos z aukce půjde na konto sbírky.

Sdílet

Dražba byla zahájena v rámci Milionové show – Pomozte dětem 2007, která byla odvysílána na velikonoční pondělí na prvním programu České televize. Předmětem dobročinné aukce je postavička Tomáše Hanáka, kterou v přímém přenosu za asistence samotného moderátora vykouzlil desetiletý kouzelník mistr Alešíni. Vyvolávací cena je 2007,– Kč. Aukce, která poběží na speciální adrese: www.aukce.cz/kure bude ukončena 15. května 2007, kdy se také uzavírá sbírkové konto Pomozte dětem. Již v úterý 10. dubna v 15:00h se aktuální cena v dražbě vyšplhala na 6.100,–Kč.

Projektová manažerka serveru Aukce.cz k celé spolupráci prozradila: Jsme rádi, že můžeme projekt Pomozte dětem podořit právě touto netradiční cestou a doufáme, že si lidé v aukci také trochu zasoutěží, protože cena určitě stojí za to. Vedoucí projektu Pomozte dětem v České televizi Tomáš Přenosil k tomu s úsměvem dodává: Když jsme se rozhodovali komu svěřit do dražby to nejcenější co máme – Tomáše Hanáka – chtěli jsme server s největšími zkušenostmi, proto jsme zvolili Aukce.cz

Sbírkový projekt Pomozte dětem s populárním Kuřetem ve znaku je společným projektem České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti. Za dosavadních 8 ročníků bylo vybráno a rozděleno mezi 717 projektů 84,7 mil. korun, které pomohly 115 tisícům ohrožených a znevýhodněných dětí. Více na www.pomoztedetem.cz Aukce.cz je nejstarší aukční server v ČR. Patří spolu s obchody Vltava.cz, Cybex.cz, ElectroHall.cz, MusicKatalog.cz a AllMusic.cz do skupiny Vltava Stores, která je držitelem ocenění Internetový obchodník roku 2006 i 2005.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).