Hlavní navigace

ATLANTIK představil svoji strategii na príští rok

Stále zkušenejší investoři a rostoucí zájem o obchodování na zahraničních trzích. Takové jsou hlavní trendy v oblasti investování. Skupina ATLANTIK proto v príštím roce možnosti českých investorů nebývale rozšírí. Připravuje otevření dalších světových trhů a nově nabízí i vysoce sofistikované produkty pro zkušené investory.

Sdílet

Přední česká finanční skupina ATLANTIK představila svoji strategii na rok 2008. Soustředí se na rozšiřování možností českých investorů jak ve světě, tak v tuzemsku.

I v príštím roce mohou Češi s ATLANTIKEM investovat na 104 světových trzích. Ty evropské budou podle odborníků profitovat ze solidních hospodářských výsledků velkých firem a pozitivního náhledu investičních bank. Investoři, kteří se rozhodnou své peníze svěřit asijským trhům, se naopak mohou podle prognóz těšit ze silného růstu ekonomiky a zisku nebo dobrých makroekonomických ukazatelů jako je například zadluženost. „Stále více lidí v poslední době využívá možnost investovat své úspory v cizině. Proto bychom tuzemským investorům v příštím roce rádi představili i další země,“ slibuje Jan Schiesser, předseda představenstva skupiny ATLANTIK. ATLANTIK je přitom jediná finanční skupina, která v ČR nabízí přístup na jakékoliv světové trhy.

V nabídce produktů vyjde skupina ATLANTIK příští rok vstříc všem svým zákazníkům. Drobní investoři, kteří nechtějí nechávat své peníze nevyužité na bankovním účtu, nebo nemohou správě svého portfolia věnovat příliš mnoho času, se mohou těšit na atraktivní fondy, s jejichž výběrem pomohou odborníci ATLANTIKU. Zcela nové možnosti investování ATLANTIK otevírá vysoce náročným klientům. Ti svým přehledem na kapitálovém trhu směle konkurují odborníkům a vyžadují sofistikované produkty. „Takovými jsou právě speciální fondy ATLANTIK Advanced Solutions registrované na Maltě, které mohou zkušení investoři využívat již od tohoto prosince,“ uvádí Vratislav Svoboda, předseda představenstva investiční společnosti ATLANTIK Asset Management.

ATLANTIK FT je nejúspěšnějším nebankovním obchodníkem v zemi. Za první tři čtvrtletí letošního roku se počet investorů zaregistrovaných u společnosti ATLANTIK FT zvýšil o 164 procent, meziroční nárůst oproti září roku 2006 pak činil plných 300 procent.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).