Hlavní navigace

Aplikace AXA Manažer pro iPhone usnadňuje klientům online kontrolu produktů

[Tisková zpráva] Speciální aplikaci AXA Manažer pro iPhone si mohou stáhnout klienti finanční skupiny AXA. Aplikace umožňuje jednoduše vytvořit a užívat internetový přístup k jednotlivým pojistným, spořicím i investičním produktům.

Sdílet

„Tato aplikace je určena klientům se všemi druhy produktů z naší nabídky, tedy s životním i neživotním pojištěním, penzijním připojištěním a podílovými fondy. Klienti budou mít kdykoliv ze svého iPhonu dokonalý přehled o stavu svých smluv, v případě produktů se spořicí složkou i o zůstatcích,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.

Každý klient obdrží uživatelské jméno a PIN, které jsou mu zaslány společně s potvrzením o akceptaci smlouvy. Pomocí těchto údajů si v aplikaci vytvoří přístup ke svému účtu. Poté již může aplikaci standardně využívat a prohlížet informace o svých produktech. Jako je například výše a frekvence plateb pojistného, zůstatek účtu penzijního připojištění nebo třeba seznam smluvených připojištění u pojištění nemovitosti.

„S AXA Manažerem může klient neustále kontrolovat všechny své produkty na jednom místě. Celá aplikace je přitom maximálně uživatelsky přátelská a jednoduchá,“ uzavřel Marek Zeman.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).