Hlavní navigace

Allianz pojišťovna jmenovala nové zemské obchodní ředitele

[Tisková zpráva] Allianz pojišťovna udělala v poslední době značné změny ve struktuře svého obchodu. V rámci nového modelu posílila jeho regionální infrastrukturu a jmenovala do klíčových pozic ve vedení společnosti pět nových zemských ředitelů.

Sdílet

Josef Zelenka – zemský ředitel pro jihozápadní Čechy. Dříve byl zodpovědný za vedení regionálního obchodu v Allianz.

Petr Musil – zemský ředitel pro jižní Moravu. V oblasti pojišťovnictví je uznávanou osobností s dlouholetými zkušenostmi, které získal během působení v manažerských funkcích interních sítí a i jako externí poradce.

Kateřina Jungmannová – zemská ředitelka pro severovýchodní Čechy. V oboru bankovnictví a pojišťovnictví, zejména v řízení obchodních sítí, pracuje již 12 let a do Allianz pojišťovny přichází ze společnosti UniCredit Bank, kde měla na starosti budování první bankovní franšízové sítě na českém trhu.

Milan Mojžíš – zemský ředitel pro Prahu a střední Čechy. Před příchodem do Allianz pojišťovny pracoval čtyři roky v České pojišťovně jako ředitel agentury, regionu a poslední rok jako zemský ředitel retailové distribuce.

Petr Hladný – zemský ředitel pro severní Moravu. V Allianz pojišťovně pracuje od roku 1998, začínal jako pojišťovací poradce, postupně zastával funkci oblastního vedoucího, následně oblastního ředitele a od roku 2010 regionálního ředitele.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).