Hlavní navigace

Allianz pojišťovna nabízí nový investiční produkt PETROLinvest

Allianz pojišťovna uvedla na trh nový typ investičního životního pojištění PETROLinvest. Jedná se o limitovanou sérii výhodného spojení atraktivní investice a životního pojištění. PETROLinvest je osvobozen od všech poplatků a investice klienta je 100 % garantovaná.

Sdílet

Ropa je dlouhodobě jednou z nejvýznamnějších strategických surovin na světě. Její spotřeba a cena zásadně ovlivňuje chod světové ekonomiky. V posledních letech dosahuje její cena stále nových a nových maxim.

Allianz PETROLinvest je produkt investičního životního pojištění, jehož výnos je odvozen od vývoje ceny ropy v indexu WTI (West Texas Intermediate) v průběhu následujících 6 let. Má výborné předpoklady výrazného zhodnocení investice. S ohledem na reálný nárůst ceny ropy v uplynulých letech je předpoklad maximálního zhodnocení investice klienta až o 52,5 %.

Současně s výhodnou investicí se klient pojistí pro případ smrti a smrti následkem úrazu.

PETROLinvest navíc nabízí hned dvojnásobnou ochranu proti negativnímu vývoji: v případě poklesu ceny ropy je klientovi garantováno vyplacení 100 % investice. Investor je navíc chráněn proti kurzovým rizikům, protože produkt je denominován v českých korunách.

PETROLinvest je zcela osvobozen od jakýchkoliv poplatků jak při sjednávání pojištění, tak i v jeho průběhu a na konci.

Více informací o chytrých investicích na www.chytrainvestice.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).