Hlavní navigace

ALEXANDRA RUDYŠAROVÁ JE POVĚŘENÁ ŘÍZENÍM AGENTURY CZECHINVEST

Ministr průmyslu a obchodu Martin Říman dnes pověřil Alexandru Rudyšarovou vedením agentury CzechInvest. Ve vedení tak střídá Romana Čermáka, který odchází řídit společné zahraniční zastoupení agentur CzechInvest, CzechTrade a CEBRE do Bruselu.

Sdílet

„Nabídku pana ministra jsem přijala a jsem připravena pokračovat v naplňování prioritních úkolů. Mezi ně patří co možná nejrychlejší dočerpání finančních prostředků z Operačního programu Průmysl a podnikání z období let 2004 – 2006. Zároveň co nejúspěšněji nastartovat všechny dotační programy v rámci Operačního programu Podnikání a inovace, ze kterého mohou podnikatelé žádat o dotace až do konce roku 2013. V neposlední řadě cílem agentury zůstává získávání sofistikovaných investic do technologicky náročných oborů,“ říká Alexandra Rudyšarová, pověřená řízením agentury CzechInvest.

Alexandra Rudyšarová nastoupila do agentury CzechInvest letos v dubnu na pozici ředitelky divize investic a aplikovaného výzkumu. Vystudovala právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Hovoří plynně anglicky a rusky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).