Hlavní navigace

Akční nabídka Novera komplet office

Celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera připravil speciální nabídku své služby Novera komplet office. Ta kombinuje telefonní služby s vysokorychlostním připojením k internetu a je určena především pro živnostníky a malé a střední firmy, kteří mohou do konce června využít speciální akční nabídky.

Sdílet

Akční nabídka Novera komplet office: kombinace telefonních služeb a internetu ještě výhodněji :
· Rychlejší připojení k internetu (2Mbit/s za cenu 1Mbit/s nebo 4Mbit/ za cenu 3Mbit/s)
· Aktivace služby za 1 Kč
· Koncové zařízení a jeho odborná instalace za 1 Kč
· Přenesení stávajících telefonních čísel za 1 Kč

Aktivace služby, instalace modemu a přenesení čísla po 1 Kč
Služba Novera komplet office standardně nabízí například volání za méně než 0,80 Kč/min a dynamický paušál dle objemu provozu. Zákazníci, kteří si službu objednají do 30. června tohoto roku a uzavřou smlouvu s minimální dobou užívání 12 měsíců, zaplatí za aktivaci služby pouhou 1 Kč. Také potřebná koncová zařízení a jejich odborná instalace servisním technikem stojí po 1 Kč. Při smlouvě se závazkem na 18 měsíců zákazník za stejnou cenu získá i přenesení stávajících telefonních čísel ze sítě předchozího operátora do sítě společnosti GTS Novera a při výběru koncových zařízení může zvolit i modem s Wi-Fi.

Dynamický paušál dle výše měsíčního objemu provozu
Novera komplet office je nastavena tak, že zákazníci automaticky získávají s rostoucím objemem telefonního provozu slevu. Ta závisí na skutečném objemu provozu v daném měsíci a je uplatňována již při objemu nad 1 000 Kč. Při aplikaci největší slevy zaplatí zákazník paušál ve výši pouhých 95 Kč měsíčně za celé telefonní a internetové řešení.

Bez smluvního vztahu s dominantním operátorem, ale se stejnými čísly
Služba Novera komplet office je založena na zpřístupnění místní telefonní smyčky neboli místního metalického vedení (LLU) dominantního operátora, které si GTS Novera pronajala a upravila zcela pro potřeby svých zákazníků. Těm tak odpadá nutnost při platbě za odebírané telekomunikační služby hradit paušál za pronájem telekomunikační linky dominantnímu operátorovi, se kterým mohou zcela zrušit svůj smluvní vztah. Za využívaní hlasové a internetové služby Novera komplet office tak platí pouze jeden účet jednomu operátorovi.

Více informací o dostupnosti služby včetně kompletního ceníku hovorného je k dispozici na www.gtsnovera.cz. Ceny uvedené v textu jsou bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).