Hlavní navigace

150 tisíc Na Příkopech

GE Money Bank připravila jedinečnou soutěž jak svým zpracováním, tak i obsahem. Ceny pro vítěze je totiž možné prohlédnout si přímo v centru Prahy v ulici Na Příkopě, kde budou po dobu 12 dní instalovány 3 citilighty s jedinečným pohyblivým obsahem. Doslova bude Na Příkopech k dispozici 150 000,- Kč: 50 tisícikorunových bankovek,akvárium s rybičkami symbolizujícími luxusní zájezd a diamantový prsten s brusem briliantu rovněž v hodnotě 50 tisíc korun. Více informací na www.899.cz a na citilightech v pražské ulici Na Příkopě.

Sdílet

Soutěž GE Money Bank probíhá od 20. do 29. června. Pomocí SMS zpráv lze odpovídat na tipovací otázky týkající se obsahu tří reklamních panelů umístěných v Praze v ulici Na Příkopě. Konkrétně se vitríny nacházejí poblíž pasáže Černá růže, naproti obchodnímu centru Myslbek a u Prašné brány. Pro autory nejpřesnějších tipů jsou připraveny exkluzivní ceny, které žádná jiná banka na českém trhu takovouto formou neprezentovala. Ceny – 50 tisíc Kč v hotovosti, dovolená v hodnotě 50 tisíc Kč dle vlastního výběru a diamantový prsten s briliantovým brusem.

Otázky u jednotlivých vitrín zní:

  • „Jakou celkovou hmotnost v suchém stavu v gramech s přesností na setiny má červená rybička použitá v reklamním panelu, který je umístěný na adrese Na Příkopě 33, Praha 1?"
  • „Jaká je hmotnost diamantu v gramech s přesností na setiny použitého na prstenu, který je vystaven v reklamním panelu v ulici Na Příkopě 19, Praha 1?"
  • „Kolikrát se vyskytuje číslo 7 na veškerých bankovkách použitých v reklamním panelu, který je umístěný v ulici Na Příkopě 12, Praha 1?"

Odpovědi lze zaslat formou SMS na číslo 903 09 06 ve speciálním definovaném tvaru KODODPOVEDJME­NOPRIJMENIMĚS­TO (kódy: prsten – TEN, rybičky/dovolená – DOV, peníze – PEN). Cena SMS je 6 Kč včetně DPH.

Vyhodnocení zaslaných tipů proběhne 30. června a 1. července. Ceny budou výhercům předány 2. července v ulici Na Příkopě, a to tak, že budou vyndány přímo z reklamních panelů.

Bližší informace a podrobnější podmínky soutěže lze nalézt na stránce www.899.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).