Hlavní navigace

Vyzrajte na nenažrané telekomunikační firmy a drahé léky. Kupte si jejich akcie

  • Vadím vám stále se zvyšující ceny léků a drahé služby telekomunikačních operátorů? Staňte se jejich akcionářem a převezte je.

Sdílet

Postupně nám zdražují léky, dražší je i volání z pevných linek a mobilních telefonů. Stále čteme o zdražování bankovních poplatků a klesání úroků na spořicích účtech a termínovaných vkladech. Zkuste být originální a zasaďte těmto firmám ránu: kupte si jejich akcie. Pomůže vám k tomu nová příloha Trhy.Měšec.cz

Vydělejte na drahém volání

Nad drahými hovory vyzrajete snadno, kupte si pár akcií Telefóniky O2. Jde o stabilní společnost, která k akciím vyplácí dividendy. Grafy na Trhy.Měšec.cz vám velmi přehledně ukážou online kurzy a jak se cena akcií vyvíjí. Všimněte si, že zatímco v únoru 2010 se cena akcie držela na 447 Kč, v době publikace článku spadla na 381 Kč a láká ke koupi.

Drahé bankovní poplatky vám sníží akcie Erste Bank a Komerční banky

Jestliže vás nebaví platit poplatky bank, můžete na nich vydělávat. Kupte si akcie Erste Bank a Komerční banky, Trhy.Měšec.cz vám opět přehledně ukážou jejich aktuální kurzy a jako na dlani budete mít jejich historický vývoj.

Tipy na další zlevnění vašich každodenních starostí

  • Levnější pojištění: Vyzkoušejte akcie Viena Insurance Group, do níž patří třeba Kooperativa, Česká podnikatelská pojišťovna a Pojišťovna České spořitelny.
  • Autobazar: S akciemi AAA Auto vám nebudou vadit bazarové ceny
  • Drahé pohonné hmoty: Jděte do akcií Unipetrolu
  • Drahé cigarety: Investujte do tabákového koncernu Philip Morris a ceny budete vidět jinak
  • Bydlení: Můžete si vybrat mezi developerem Orco nebo ECM, oba staví jako o život.
  • Léky: český výrobce Zentiva (bývalá Léčiva) vám nabídne podílet se na ceně jeho byznysu anebo si můžete zkusit třeba Léčebné lázně Jáchymov.

Nebojte se finančních trhů, s námi je zvládnete

Nemusíte hned uzavírat smlouvu s obchodníky. Naučte se vyznat v akciích. S pomocí našich chytrých grafů zjistíte, že je to hračka  a můžeze kdykoli online sledovat živé data nejen akcií, ale třeba i kurzy pšenice, zlata, obilí nebo eura.

Zkuste to ještě dnes a jděte na

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).