Hlavní navigace

Doporučované produkty

  • Doporučované produkty k článku Pojistěte si to nejdražší - vlastní děti.

Sdílet

Petr Hájek - Generali

Petr Hájek, ředitel odboru pojištění osob pojišťovny Generali

V nabídce pojišťovny Generali se nově od 1. 7. 2005 prodává produkt Lvíček Generali, který umožňuje pojistit děti na výše uvedená rizika a současně kombinovat spoření. Jednou ze základních výhod našeho produktu je navíc ochrana pro dítě, kdy v případě úmrtí rodiče, který smlouvu pro dítě sjednává, přebírá povinnost placeni pojistného pojišťovna a tím tak zůstává zachována kontinuita v pojistné ochraně dítěte ale též současně ve spoření.

Pokud se rozhodnete pro produkt pojišťovny Generali – pro Lvíčka Generali, máte možnost toto pojištění v průběhu doby měnit – více spořit, resp. být více pojištěn, máte možnost připlácet nepravidelnými úložkami a tak zvyšovat spořící efekt. Po celou dobu do plnoletosti Vašeho dítěte bude Váš potomek pojištěn a současně na konci pojištění obdrží naspořenou částku včetně podílů na zisku. Poskytujeme garantované zhodnocení kapitálové hodnoty ve výši 2,25 %.

Milan Káňa - Allianz

Milan Káňa, tiskový mluvčí pojišťovny Allianz

Allianz pojišťovna nabízí nejširší pojistnou ochranu pro děti na trhu. Svou nabídku rozšířila o letošních prázdninách o dvě nová připojištění, připojištění pro případ pobytu v nemocnici a připojištění pro případ závažných nemocí. Připojištění je možné sjednat pro děti ve věku od 1 roku do 18 let.

Z nabídky Allianz si zájemce může pro své dítě sjednat také připojištění trvalých následků úrazu, denního odškodného za dobu léčení úrazu, důchodu v případě invalidity úrazem, celoroční cestovní pojištění, závažných nemocí a hospitalizace z důvodu úrazu i nemoci.

Klient si připojištění může sjednat ke kapitálovému pojištění s garantovanou částkou pro dožití nebo k investičnímu pojištění Studentinvest s možným vyšším výnosem.

Kamil Lorenčík - ČP

Kamil Lorenčík, projektový specialita odboru produktového managementu životního pojištění České pojišťovny

V nabídce ČP je k dispozici životní pojištění pro děti SLUNÍČKO, u kterého si rodič může vybrat z několika variant podle toho, zda požaduje vysokou pojistnou ochranu nebo spíše preferuje spoření. Pojištění nemusí sjednat přímo rodiče, mohou jej uzavřít také prarodiče, případně jiné osoby v blízkosti dítěte. Pokud mají volné finanční prostředky mohou své vnučce nebo vnukovi přispět i formou mimořádného pojistného.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).