Hlavní navigace

Seriál Komiks: Volby 2006

Předvolební komiks - po pět dní vychází po jednom satirickém komiksu na jednu z pěti politických stran, které mají šanci získat poslanecký mandát podle předvolebních průzkumů.

Komiks: Jen Bůh a KDU-ČSL...

Poslední ze série satirických předvolebních komiksů je věnován straně, jejíž preference drží těsně nad magickou hranicí. KDU-ČSL se ale nevzdává a nevěší hlavy. Ví, že má své voliče jisté. Navíc nabízí program, kterému nemůže žádná jiná strana konkurovat...

26. 5. 2006 0:00
Doba čtení: do minuty

Komiks: ODS a rovná daň

Miroslav Macek srovnal své účty s Davidem Rathem pěstním soubojem. Jak se s předvolební fackovačkou srovná ODS a její preference, uvidíme za pár dní. Jak se ale srovnají české země s rovnou daní, na to si budeme muset ještě počkat... A co na to náš kreslený zpravodaj?

Doba čtení: do minuty

Komiks: KSČM nebude znárodňovat?

Třetí z řady satirických předvolebních komiksů je věnován nejkontroverznější politické síle v Česku a jejímu vztahu k soukromému majetku. Jednou již znárodňovala. Nyní tvrdí, že už nebude. Jak je tomu ale doopravdy? Náš kreslený zpravodaj odhalil netušené zákulisní informace.

24. 5. 2006 0:00
Doba čtení: do minuty

Komiks: Komu se nelení...

Druhý z řady předvolebních komiksů je věnován nováčkovi na výsluní politických stran, kterým předvolební průzkumy slibují účast na poslaneckých večírcích a stravovací kartu do poslanecké jídelny. Ale jak je do doopravdy? Jak říká staré české přísloví: Komu se nelení...

Doba čtení: do minuty

Komiks: ČSSD a malí podnikatelé

Volby se kvapem blíží, na politické scéně začínají létat políčky a českým politikům by umění osobních soubojů mohli závidět i čeští hokejisté, vypráskaní z finálového zápasu Švédy. Situace přitvrzuje, proto ji odlehčíme satirickým komiksem. První los vyhrála strana vítěze pěstního souboje.

22. 5. 2006 0:00
Doba čtení: do minuty