Věra Prknová, IČO (68696639), sídlo Lanžhot
Základní informace
Název:
Věra Prknová
Sídlo:
Lanžhot
IČO:
68696639
Aktuální kontaktní údaje Věra Prknová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Věra Prknová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Věra Prknová
IČO:
68696639
Firma:
Věra Prknová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Břeclav
Základní územní jednotka:
Lanžhot
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
12. 4. 1999
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba potravinářských výrobků
Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Opravy a údržba motorových vozidel
Praní a chemické čištění textilních a kožešinových výrobků
Praní a čištění textilních a kožešinových výrobků
Výpis údajů pro Věra Prknová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Věra Prknová
IČO (identifikační číslo):
68696639
Jméno:
Věra Prknová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
12. 4. 1999
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
1
Sídlo Věra Prknová
Sídlo:
Sokolská 997/24, Lanžhot 69151
Živnosti Věra Prknová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží
Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků
Zprostředkování obchodu a služeb
Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
12. 4. 1999
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Výroba domácích nudlí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
10. 1. 2000
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb (vyjma oblastí zvlášť upravených tímto zákonem)
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
12. 4. 1999
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Věra Prknová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .