Thi Yén Lé, IČO (14145294), sídlo Libouchec
Základní informace
Název:
Thi Yén Lé
Sídlo:
Libouchec
IČO:
14145294
Aktuální kontaktní údaje Thi Yén Lé
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Thi Yén Lé z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Thi Yén Lé
IČO:
14145294
Firma:
Thi Yén Lé
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Ústí nad Labem
Základní územní jednotka:
Libouchec
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
12. 1. 2022
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Kadeřnické a holičské činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Thi Yén Lé ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Thi Yén Lé
IČO (identifikační číslo):
14145294
Jméno:
Thi Yén Lé
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
12. 1. 2022
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Sídlo Thi Yén Lé
Sídlo:
318, Libouchec 40335
Živnosti Thi Yén Lé
Živnost č. 1 Pedikúra, manikúra
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
26. 4. 2022
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
12. 1. 2022
Živnost č. 3 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
12. 1. 2022
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .