Tereza Lahodová, IČO (04965892), sídlo Podluhy
Základní informace
Název:
Tereza Lahodová
Sídlo:
Podluhy
IČO:
04965892
Aktuální kontaktní údaje Tereza Lahodová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Tereza Lahodová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Tereza Lahodová
IČO:
04965892
Firma:
Tereza Lahodová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Beroun
Základní územní jednotka:
Podluhy
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
31. 3. 2016
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Činnosti reklamních agentur
Specializované návrhářské činnosti
Fotografické činnosti
Výpis údajů pro Tereza Lahodová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Tereza Lahodová
IČO (identifikační číslo):
04965892
Jméno:
Tereza Lahodová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
31. 3. 2016
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Tereza Lahodová
Sídlo:
216, Podluhy 26801
Živnosti Tereza Lahodová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a
zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Fotografické služby
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
31. 3. 2016
Statutární orgán Tereza Lahodová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .