Roman Krist, IČO (44893981), sídlo Přerov
Základní informace
Název:
Roman Krist
Sídlo:
Přerov
IČO:
44893981
Aktuální kontaktní údaje Roman Krist
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Roman Krist z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Roman Krist
IČO:
44893981
Firma:
Roman Krist
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Přerov
Základní územní jednotka:
Přerov
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
23. 12. 1991
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Roman Krist ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Roman Krist
IČO (identifikační číslo):
44893981
Jméno:
Roman Krist
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
23. 12. 1991
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
1
Sídlo Roman Krist
Sídlo:
Vsadsko 824/9, Přerov 75002
Živnosti Roman Krist
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
6. 4. 1992
Přerušeno od
22. 12. 2020
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
4. 11. 1992
Zánik oprávnění
13. 11. 2020
Živnost č. 2 nákup zboží za účelem dalšího prodeje a prodej mimo zboží uvedené v příloze 1 -
3 živnostenského zákona
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
6. 4. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 3 hostinská činnost
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
4. 11. 1992
Zánik oprávnění
2. 4. 1996
Statutární orgán Roman Krist
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .