Radim Budáč, IČO (08764042), sídlo Holasovice
Základní informace
Název:
Radim Budáč
Sídlo:
Holasovice
IČO:
08764042
Aktuální kontaktní údaje Radim Budáč
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Radim Budáč z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Radim Budáč
IČO:
08764042
Firma:
Radim Budáč
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Opava
Základní územní jednotka:
Holasovice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
11. 12. 2019
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Informační a komunikační činnosti
Výpis údajů pro Radim Budáč ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Radim Budáč
IČO (identifikační číslo):
08764042
Jméno:
Radim Budáč
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
11. 12. 2019
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Radim Budáč
Sídlo:
78, Holasovice 74774
Živnosti Radim Budáč
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií,
zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
11. 12. 2019
Statutární orgán Radim Budáč
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .