Milan Hejna, IČO (60048999), sídlo Dětmarovice
Základní informace
Název:
Milan Hejna
Sídlo:
Dětmarovice
IČO:
60048999
Aktuální kontaktní údaje Milan Hejna
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Milan Hejna z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Milan Hejna
IČO:
60048999
Firma:
Milan Hejna
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Karviná
Základní územní jednotka:
Dětmarovice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
11. 10. 1993
Sídlo Milan Hejna
Sídlo:
1527, Dětmarovice 73571
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Milan Hejna ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Milan Hejna
IČO (identifikační číslo):
60048999
Jméno:
Milan Hejna
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
11. 10. 1993
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Milan Hejna
Sídlo:
1527, Dětmarovice 73571
Živnosti Milan Hejna
Živnost č. 1 Realitní zprostředkování
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
27. 1. 2021
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
11. 10. 1993
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
11. 10. 1993
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Milan Hejna
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .