Milada Červenková, IČO (76197085), sídlo Častrov
Základní informace
Název:
Milada Červenková
Sídlo:
Častrov
IČO:
76197085
Aktuální kontaktní údaje Milada Červenková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Milada Červenková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Milada Červenková
IČO:
76197085
Firma:
Milada Červenková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Pelhřimov
Základní územní jednotka:
Častrov
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
6. 9. 2010
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Ostatní vzdělávání
Ostatní sportovní činnosti
Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
Poskytování ostatních osobních služeb j. n.
Výpis údajů pro Milada Červenková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Milada Červenková
IČO (identifikační číslo):
76197085
Jméno:
Milada Červenková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
6. 9. 2010
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
3
Živnosti Milada Červenková
Živnost č. 1 Masérské, rekondiční a regenerační služby
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
29. 9. 2017
Živnost č. 2 Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti Pilates
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
23. 6. 2017
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu
Poskytování služeb pro rodinu a domácnost
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
6. 9. 2010
Statutární orgán Milada Červenková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .