Mgr. Radovan Kalmus, IČO (69617384), sídlo Ostrava
Základní informace
Název:
Mgr. Radovan Kalmus
Sídlo:
Ostrava
IČO:
69617384
Aktuální kontaktní údaje Mgr. Radovan Kalmus
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Mgr. Radovan Kalmus z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Mgr. Radovan Kalmus
IČO:
69617384
Firma:
Mgr. Radovan Kalmus
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Ostrava-město
Základní územní jednotka:
Poruba
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
9. 8. 2000
Sídlo Mgr. Radovan Kalmus
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Překladatelské a tlumočnické činnosti
Ostatní vzdělávání
Výpis údajů pro Mgr. Radovan Kalmus ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Mgr. Radovan Kalmus
IČO (identifikační číslo):
69617384
Jméno:
Mgr. Radovan Kalmus
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
9. 8. 2000
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
1
Sídlo Mgr. Radovan Kalmus
Sídlo:
U Sportoviště 1165/8, Ostrava 70800
Živnosti Mgr. Radovan Kalmus
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Překladatelská a tlumočnická činnost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 9. 2000
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Výuka jazyků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
28. 1. 2002
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Překladatelská činnost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 9. 2000
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Mgr. Radovan Kalmus
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .