Martin Petlák, IČO (76616193), sídlo Pravice
Základní informace
Název:
Martin Petlák
Sídlo:
Pravice
IČO:
76616193
Aktuální kontaktní údaje Martin Petlák
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Martin Petlák z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Martin Petlák
IČO:
76616193
Firma:
Martin Petlák
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Znojmo
Základní územní jednotka:
Pravice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
15. 4. 2010
Sídlo Martin Petlák
Sídlo:
218, Pravice 67178
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Administrativní a kancelářské činnosti
Univerzální administrativní činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Martin Petlák ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Martin Petlák
IČO (identifikační číslo):
76616193
Jméno:
Martin Petlák
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
15. 4. 2010
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Martin Petlák
Sídlo:
218, Pravice 67178
Živnosti Martin Petlák
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Zprostředkování obchodu a služeb
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
15. 4. 2010
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
8. 8. 2012
Zánik oprávnění
1. 3. 2017
Statutární orgán Martin Petlák
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .