Martin Benda, IČO (05136377), sídlo Herálec
Základní informace
Název:
Martin Benda
Sídlo:
Herálec
IČO:
05136377
Aktuální kontaktní údaje Martin Benda
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Martin Benda z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Martin Benda
IČO:
05136377
Firma:
Martin Benda
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Havlíčkův Brod
Základní územní jednotka:
Herálec
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
1. 6. 2016
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Ostatní těžba a dobývání
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
Výroba ostatních dopravních prostředků a zařízení
Ostatní zpracovatelský průmysl
Příprava staveniště
Činnosti reklamních agentur
Fotografické činnosti
Činnosti cestovních agentur
Ostatní úklidové činnosti
Ostatní vzdělávání
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Martin Benda ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Martin Benda
IČO (identifikační číslo):
05136377
Jméno:
Martin Benda
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 6. 2016
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Martin Benda
Sídlo:
156, Humpolec 39601
Živnosti Martin Benda
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Úprava nerostů, dobývání rašeliny a bahna
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
Stavba a výroba plavidel
Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Fotografické služby
Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské
činnosti
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání
kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných
akcí
Poskytování technických služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
1. 6. 2016
Přerušeno od
1. 8. 2019
Statutární orgán Martin Benda
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .