Marta Mirgová, IČO (03487164), sídlo Kostelec na Hané
Základní informace
Název:
Marta Mirgová
Sídlo:
Kostelec na Hané
IČO:
03487164
Aktuální kontaktní údaje Marta Mirgová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Marta Mirgová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Marta Mirgová
IČO:
03487164
Firma:
Marta Mirgová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Prostějov
Základní územní jednotka:
Kostelec na Hané
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
15. 10. 2014
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Poskytování stravování v restauracích
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Marta Mirgová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Marta Mirgová
IČO (identifikační číslo):
03487164
Jméno:
Marta Mirgová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
15. 10. 2014
Celkový počet živností:
5
Aktivních živností:
3
Sídlo Marta Mirgová
Sídlo:
Husova 542, Kostelec na Hané 79841
Živnosti Marta Mirgová
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
24. 11. 2025
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 11. 2025
Živnost č. 3 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 11. 2025
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
20. 10. 2014
Zánik oprávnění
9. 3. 2022
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
15. 10. 2014
Zánik oprávnění
9. 3. 2022
Statutární orgán Marta Mirgová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .