Marie Potůčková, IČO (49443321), sídlo Petrovice
Základní informace
Název:
Marie Potůčková
Sídlo:
Petrovice
IČO:
49443321
Aktuální kontaktní údaje Marie Potůčková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Marie Potůčková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Marie Potůčková
IČO:
49443321
Firma:
Marie Potůčková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Znojmo
Základní územní jednotka:
Petrovice
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
5. 4. 1995
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Marie Potůčková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Marie Potůčková
IČO (identifikační číslo):
49443321
Jméno:
Marie Potůčková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
5. 4. 1995
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
3
Sídlo Marie Potůčková
Sídlo:
148, Petrovice 67201
Živnosti Marie Potůčková
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
5. 3. 2014
Přerušeno od
6. 1. 2020
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
30. 4. 2013
Přerušeno od
6. 1. 2020
Živnost č. 3 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
5. 4. 1995
Přerušeno od
6. 1. 2020
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Obchodní činnost - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
5. 4. 1995
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Marie Potůčková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .