Lenka Drozdová, IČO (08347395), sídlo Zastávka
Základní informace
Název:
Lenka Drozdová
Sídlo:
Zastávka
IČO:
08347395
Aktuální kontaktní údaje Lenka Drozdová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Lenka Drozdová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Lenka Drozdová
IČO:
08347395
Firma:
Lenka Drozdová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Brno-venkov
Základní územní jednotka:
Zastávka
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
17. 7. 2019
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Činnosti reklamních agentur
Překladatelské a tlumočnické činnosti
Činnosti cestovních agentur
Univerzální administrativní činnosti
Ostatní sportovní činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Informační a komunikační činnosti
Výpis údajů pro Lenka Drozdová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Lenka Drozdová
IČO (identifikační číslo):
08347395
Jméno:
Lenka Drozdová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
17. 7. 2019
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Lenka Drozdová
Sídlo:
U Školy 37, Zastávka 66484
Živnosti Lenka Drozdová
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu
Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Zprostředkování obchodu a služeb
Překladatelská a tlumočnická činnost
Velkoobchod a maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
17. 7. 2019
Statutární orgán Lenka Drozdová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .