Karel Skrbek, IČO (40180441), sídlo Smržovka
Základní informace
Název:
Karel Skrbek
Sídlo:
Smržovka
IČO:
40180441
Aktuální kontaktní údaje Karel Skrbek
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Karel Skrbek z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Karel Skrbek
IČO:
40180441
Firma:
Karel Skrbek
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Jablonec nad Nisou
Základní územní jednotka:
Smržovka
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
1. 1. 1990
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku
Výpis údajů pro Karel Skrbek ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Karel Skrbek
IČO (identifikační číslo):
40180441
Jméno:
Karel Skrbek
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 1. 1990
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Karel Skrbek
Sídlo:
Na Planinách 1208, Smržovka 46851
Živnosti Karel Skrbek
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 1. 1993
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 kolářství
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 1. 1993
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Karel Skrbek
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .