Kamila Barešová, IČO (63157896), sídlo Nové Město pod Smrkem
Základní informace
Název:
Kamila Barešová
Sídlo:
Nové Město pod Smrkem
IČO:
63157896
Aktuální kontaktní údaje Kamila Barešová
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Kamila Barešová z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Kamila Barešová
IČO:
63157896
Firma:
Kamila Barešová
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Liberec
Základní územní jednotka:
Nové Město pod Smrkem
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
15. 5. 1995
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Poskytování stravování v restauracích
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Kamila Barešová ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Kamila Barešová
IČO (identifikační číslo):
63157896
Jméno:
Kamila Barešová
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
15. 5. 1995
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Kamila Barešová
Sídlo:
Palackého 283, Nové Město pod Smrkem 46365
Živnosti Kamila Barešová
Živnost č. 1 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
8. 9. 1999
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
15. 5. 1995
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej / mimo zboží vyhr.v příl.1-3 zák.č.455/91 Sb. o živnost. podnikání/
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
15. 5. 1995
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Kamila Barešová
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .