Josef Srba, IČO (13747932), sídlo Kaliště
Základní informace
Název:
Josef Srba
Sídlo:
Kaliště
IČO:
13747932
Aktuální kontaktní údaje Josef Srba
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Josef Srba z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Josef Srba
IČO:
13747932
Firma:
Josef Srba
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha-východ
Základní územní jednotka:
Kaliště
Počet zaměstnanců:
1 - 5 zaměstnanců
Institucionální sektor:
Zaměstnavatelé
Datum vzniku:
7. 1. 1991
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Destilace, rektifikace a míchání lihovin
Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
Výstavba bytových a nebytových budov
Příprava staveniště
Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace
Kompletační a dokončovací práce
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Provozování kulturních zařízení
Ostatní sportovní činnosti
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro Josef Srba ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Josef Srba
IČO (identifikační číslo):
13747932
Jméno:
Josef Srba
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
7. 1. 1991
Celkový počet živností:
13
Aktivních živností:
9
Živnosti Josef Srba
Živnost č. 1 Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
14. 4. 2014
Živnost č. 2 Hostinská činnost
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 1. 2008
Živnost č. 3 Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 5. 2003
Živnost č. 4 Provádění trhacích prací
Druh živnosti
živnost koncesovaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
15. 1. 1993
Živnost č. 5 Provádění ohňostrojných prací
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
15. 1. 1993
Živnost č. 6 Zámečnictví, nástrojářství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 10. 1992
Živnost č. 7 Vodoinstalatérství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 10. 1992
Živnost č. 8 Zednictví
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
24. 9. 1992
Živnost č. 9 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání
kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných
akcí
Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní
činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 1. 1992
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 studnařství, s výjimkou zřizování studní hornickým způsobem
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 1. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 2 Zprostředkování služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
7. 2. 2001
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 3 Provozování kulturních a kulturně-vzdělávacích zařízení
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
28. 1. 2008
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 4 Organizování sportovních soutěží
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
28. 1. 2008
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Josef Srba
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .