Jakub Mandelík, IČO (72597828), sídlo Jablonec nad Nisou
Základní informace
Název:
Jakub Mandelík
Sídlo:
Jablonec nad Nisou
IČO:
72597828
Aktuální kontaktní údaje Jakub Mandelík
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Jakub Mandelík z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Jakub Mandelík
IČO:
72597828
Firma:
Jakub Mandelík
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Jablonec nad Nisou
Základní územní jednotka:
Jablonec nad Nisou
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
11. 12. 2000
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Kompletační a dokončovací práce
Výpis údajů pro Jakub Mandelík ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Jakub Mandelík
IČO (identifikační číslo):
72597828
Jméno:
Jakub Mandelík
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
11. 12. 2000
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Jakub Mandelík
Sídlo:
Na Svahu 292, Jablonec nad Nisou 46801
Živnosti Jakub Mandelík
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
11. 12. 2000
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 dokončovací stavební práce
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
11. 12. 2000
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Jakub Mandelík
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .