Eva Borská, IČO (75426790), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Eva Borská
Sídlo:
Praha
IČO:
75426790
Aktuální kontaktní údaje Eva Borská
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Eva Borská z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Eva Borská
IČO:
75426790
Firma:
Eva Borská
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 14
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
1. 5. 2010
Sídlo Eva Borská
Sídlo:
Bergmanova 556/24, Praha 19800
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Rozmnožování nahraných nosičů
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti
Reklamní činnosti
Činnosti reklamních agentur
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti
Specializované návrhářské činnosti
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Provozování kulturních zařízení
Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti
Výpis údajů pro Eva Borská ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Eva Borská
IČO (identifikační číslo):
75426790
Jméno:
Eva Borská
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
1. 5. 2010
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Eva Borská
Sídlo:
Mrázkova 598/18, Praha 19800
Živnosti Eva Borská
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a
zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
Velkoobchod a maloobchod
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání
kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných
akcí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
1. 5. 2010
Statutární orgán Eva Borská
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .