Dušan Brožek, IČO (71982523), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Dušan Brožek
Sídlo:
Praha
IČO:
71982523
Aktuální kontaktní údaje Dušan Brožek
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Dušan Brožek z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Dušan Brožek
IČO:
71982523
Firma:
Dušan Brožek
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 9
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
28. 6. 2006
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Tvůrčí, umělecké a zábavní činnosti
Výpis údajů pro Dušan Brožek ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Dušan Brožek
IČO (identifikační číslo):
71982523
Jméno:
Dušan Brožek
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
28. 6. 2006
Celkový počet živností:
2
Aktivních živností:
1
Sídlo Dušan Brožek
Sídlo:
Pešlova 360/20, Praha 19000
Živnosti Dušan Brožek
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
28. 6. 2006
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
28. 6. 2006
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Dušan Brožek
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .