Dagmar Němečková, IČO (64220826), sídlo Skuteč
Základní informace
Název:
Dagmar Němečková
Sídlo:
Skuteč
IČO:
64220826
Aktuální kontaktní údaje Dagmar Němečková
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Dagmar Němečková z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Dagmar Němečková
IČO:
64220826
Firma:
Dagmar Němečková
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Chrudim
Základní územní jednotka:
Skuteč
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
24. 6. 1996
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Výpis údajů pro Dagmar Němečková ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Dagmar Němečková
IČO (identifikační číslo):
64220826
Jméno:
Dagmar Němečková
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
24. 6. 1996
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
1
Sídlo Dagmar Němečková
Sídlo:
Sládkova 870, Skuteč 53973
Živnosti Dagmar Němečková
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
1. 8. 1996
Přerušeno od
1. 3. 2017
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 1. 2011
Zánik oprávnění
1. 3. 2017
Živnost č. 2 Zprostředkovatelská činnost
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 8. 1996
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Dagmar Němečková
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .