Bohumil Půta, IČO (47328932), sídlo Patokryje
Základní informace
Název:
Bohumil Půta
Sídlo:
Patokryje
IČO:
47328932
Aktuální kontaktní údaje Bohumil Půta
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Bohumil Půta z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Bohumil Půta
IČO:
47328932
Firma:
Bohumil Půta
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Most
Základní územní jednotka:
Patokryje
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
9. 8. 1993
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Pokrývačské práce
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Výpis údajů pro Bohumil Půta ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Bohumil Půta
IČO (identifikační číslo):
47328932
Jméno:
Bohumil Půta
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
9. 8. 1993
Celkový počet živností:
3
Aktivních živností:
2
Sídlo Bohumil Půta
Sídlo:
35, Patokryje 43401
Živnosti Bohumil Půta
Živnost č. 1 Pokrývačství, tesařství
Druh živnosti
živnost řemeslná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
28. 11. 1994
Přerušeno od
10. 2. 2021
Živnost č. 2 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
přerušená
Vznik oprávnění
2. 8. 1993
Přerušeno od
10. 2. 2021
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
2. 8. 1993
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán Bohumil Půta
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .