Attila Izsák, IČO (04098986), sídlo Svojetice
Základní informace
Název:
Attila Izsák
Sídlo:
Svojetice
IČO:
04098986
Aktuální kontaktní údaje Attila Izsák
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Attila Izsák z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Attila Izsák
IČO:
04098986
Firma:
Attila Izsák
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha-východ
Základní územní jednotka:
Svojetice
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
20. 5. 2015
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Skladování
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
Výpis údajů pro Attila Izsák ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Attila Izsák
IČO (identifikační číslo):
04098986
Jméno:
Attila Izsák
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
20. 5. 2015
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Attila Izsák
Sídlo:
Na Skále 217, Svojetice 25162
Živnosti Attila Izsák
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Velkoobchod a maloobchod
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 5. 2015
Statutární orgán Attila Izsák
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .