Artem Dmytruk, IČO (29807107), sídlo Praha 2
Základní informace
Název:
Artem Dmytruk
Sídlo:
Praha 2
IČO:
29807107
Aktuální kontaktní údaje Artem Dmytruk
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Artem Dmytruk z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Artem Dmytruk
IČO:
29807107
Firma:
Artem Dmytruk
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 2
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
20. 7. 2026
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Ostatní zpracovatelský průmysl j. n.
Příprava staveniště
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Pronájem videokazet a disků
Ostatní úklidové činnosti
Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu
Výpis údajů pro Artem Dmytruk ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Artem Dmytruk
IČO (identifikační číslo):
29807107
Jméno:
Artem Dmytruk
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
20. 7. 2026
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Artem Dmytruk
Sídlo:
Sokolská 1883/8, Praha 12000
Živnosti Artem Dmytruk
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Pronájem a půjčování věcí movitých
Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu
Poskytování technických služeb
Zprostředkování obchodu a služeb
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel
Velkoobchod a maloobchod
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 7. 2026
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .