ALENA OPLETALOVÁ, IČO (47205326), sídlo Olomouc
Základní informace
Název:
ALENA OPLETALOVÁ
Sídlo:
Olomouc
IČO:
47205326
Aktuální kontaktní údaje ALENA OPLETALOVÁ
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro ALENA OPLETALOVÁ z registru ekonomických subjektů
Základní údaje ALENA OPLETALOVÁ
IČO:
47205326
Firma:
ALENA OPLETALOVÁ
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Okres:
Olomouc
Základní územní jednotka:
Olomouc
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
21. 9. 1992
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Ubytování
Pomocné činnosti související s pojišťovnictvím a penzijním financováním
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro ALENA OPLETALOVÁ ze živnostenského rejstříku
Základní údaje ALENA OPLETALOVÁ
IČO (identifikační číslo):
47205326
Jméno:
ALENA OPLETALOVÁ
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Vznik první živnosti:
21. 9. 1992
Celkový počet živností:
4
Aktivních živností:
1
Sídlo ALENA OPLETALOVÁ
Sídlo:
Sudova 35/45, Olomouc 77900
Živnosti ALENA OPLETALOVÁ
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Ubytovací služby
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
10. 9. 1992
Zrušené živnosti
Živnost č. 1 Zprostředkování spotřebitelského úvěru
Druh živnosti
živnost vázaná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
1. 1. 2011
Zánik oprávnění
1. 3. 2017
Živnost č. 2 koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
10. 9. 1992
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Živnost č. 3 Zprostředkování obchodu a služeb
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
zaniklá
Vznik oprávnění
14. 8. 2006
Zánik oprávnění
30. 6. 2008
Statutární orgán ALENA OPLETALOVÁ
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .