Hlavní navigace

Proč být registrovaným uživatelem Měšec.cz?

  • Server Měšec.cz umožňuje registrovaným uživatelům využívat mnoho nadstandardních funkcí, které výrazně usnadňují a vylepšují používání serveru. Zároveň však registraci nijak nevynucujeme a základní funkce jsou bez problémů dostupné i neregistrovaným uživatelům

Sdílet

Proč je výhodné být registrovaným uživatelem Měšec.cz?

Nemusíte mít obavy ze zneužití vašich dat. Údaje, které při registraci sdělíte, slouží výhradně pro identifikaci uživatele v systému a nejsou použity pro žádné jiné účely. E-mailová adresa slouží pouze ke komunikaci mezi vámi a serverem, typicky jde o zasílání zapomenutého hesla či zasílání explicitně objednaných služeb (newsletter, hlídač). Adresa je navíc chráněna tak, že ji v čitelné podobě vidí pouze přihlášení uživatelé, nepřihlášení, tj. i roboty, vidí adresu ve tvaru neumožňujícím hromadný sběr adres. Vaše údaje třetím osobám nesdělujeme.

Výhody registrace

Vlastní stránka s uživatelským profilem

Každý registrovaný uživatel získává vlastní stránku, na které může ostatním sdělit základní údaje o sobě. Tato stránka je pak odkazována u vašich příspěvků v diskusích. Na stránce editace profilu si rovněž můžete nastavit stupeň vnímání kvality příspěvků v diskusích, viz výše.

Možnost přidávat názory

Možnost diskutovat pod texty mají jen registrovaní čtenáři, redakce si ale zároveň vyhrazuje možnost i jejich názory nepublikovat. Eliminujeme tím trolly v diskuzích.

Zapamatování přečtených názorů

Přihlášenému uživateli se k jeho profilu ukládá informace o přečtených názorech pod články a zprávičkami a podle toho se pak zvýrazňují ty nepřečtené. Nepřihlášeným uživatelům se to sice ukládá také (do cookie), ale pokud člověk používá víc zařízení, tak se mezi nimi ta informace nepřenáší – to lze jen pomocí přihlášení k profilu.

Možnost zakládat témata v diskusích

Můžete zakládat nová témata v diskusních fórech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).