Hlavní navigace

Zlatý Měšec 2012: hlasování o nejlepší finanční instituce jde do finále

Osmý ročník ankety Zlatý Měšec – Nejlepší finanční instituce je ve svém finále. Veřejnost může ještě několik málo dní hodnotit kvalitu a úroveň finančních domů působících na českém trhu a v pěti kategoriích vybrat ty nejlepší. Vítězové budou slavnostně vyhlášeni 21. února 2012.
18. 1. 2012

Sdílet

Anketa Zlatý Měšec 2012 – Nejlepší finanční instituce serveru Měšec.cz přináší již poosmé možnost ohodnotit finanční instituce z pohledu různých kritérií a poskytuje souhrnný přehled o úrovni nabídky a služeb finančního sektoru v České republice. Hlasování v anketě běží již od 21. listopadu 2011 a příští týden, konkrétně 24. ledna 2012, bude mít veřejnost poslední příležitost ohodnotit kvalitu a úroveň finančních domů působících na českém trhu. 

Prostřednictvím online hlasovacího formuláře je možné hlasovat pro instituce v následujících pěti kategoriích: 

  • Banky a družstevní záložny
  • Pojišťovny
  • Úvěrové společnosti
  • Penzijní fondy
  • Obchodníci s cennými papíry

Hlasující mají možnost hodnotit pouze jednu finanční instituci v každé kategorii. Výjimkou jsou kategorie Banky a družstevní záložny a Pojišťovny, kde si mohou zvolit dvě. To je dáno tím, že klienti často využívají služeb více bank či pojišťoven. 

Podrobná pravidla ankety a váhy parametrů v jednotlivých kategoriích jsou k dispozici na stránkách http://zlaty.me­sec.cz. Výsledky ankety budou slavnostně vyhlášeny 21. února 2012. 

Do ankety se mohou zapojit i finanční instituce, a to upozorněním svých klientů na možnost hlasování v anketě prostřednictvím propagačních bannerů, které jsou na stránkách ankety volně ke stažení.

Anketu Zlatý Měšec 2012 pořádá finanční server Měšec.cz. Partnery ankety jsou ePojištění.cz a PayU Czech Republic. Mediálními partnery jsou Aktuálně.cz a Najdi-poradce.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).