Hlavní navigace

Názor k článku Zelené dotace provází zmatky a spousta byrokracie od Q - Nesouhlasil bych s Vámi. Máme doma puberťáka, co...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 27. 7. 2009 12:12

    Q (neregistrovaný)
    Nesouhlasil bych s Vámi. Máme doma puberťáka, co má velkou spotřebu. Když jedu v pátek z práce, stavím se v Globusu na týdenní nákup. Rozhodně toho není plný koš a že bychom tvrdli na nákupu dokonce 2x týdně, tak to už vůbec ne. Manželka na rozdíl od jiných fiflen vaří, takže se nedá říci, že bychom se místo nákupů stravovali např. po restauracích nebo kusem chleba s paštikou..
    Jinak se to ale velice individuální. Pokud jsou v rodině 2 děti ve vývinu, spotřeba a tím pádem i nákupy jsou větší, než 2 důchodci nebo 2 zatím mladí bezdětní, kterým může stačit na flašku fernetu a pytlík brambůrek malý nákupní košík, potřebné tekutiny doplní v místní hospodě a přes týden obědvají v závodce, večer se najedí vašich taveňáků a to jim k životu může stačit. Někdy ale zírám, jakými sračkami jsou lidé ochotni zaplnit nákupní vozíky až po okraj nebo jak jsou ochotni za některé předražené a šuntové zboží utrácet.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).