Hlavní navigace

Vyhodnocení soutěže

26. 3. 2002
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Od 1. do 21. března tohoto roku jste měli možnost zúčastnit se soutěže Měšce o ceny v hodnotě přes 120 tisíc korun českých. Kdo ceny získal a co se stane s výherci hlavních cen? Šest nejšťastnějších se utká v nelítostném boji!


Každý den od 1. do 21. března byly na stránkách serveru Měšec zveřejňovány otázky, na které měli návštěvníci serveru správně odpovědět. Seznam těch, kteří správně odpověděli, a vyhráli tak denní ceny, naleznete na adrese /vyherci.phtml.

Dále probíhalo losování o hlavní ceny. V losovacím osudí pro závěrečné losování byli zahrnuti všichni účastníci soutěže, kteří správně odpověděli alespoň na jednu soutěžní otázku. Přehled výherců na 7. – 30. místě naleznete také na adrese /vyherci.phtml.

Vylosováno bylo šest finalistů, kteří se spolu utkají ve znalostní soutěži. Během tří soutěžních kol budou otestovány vědomosti soutěžích z oblasti finančnictví, obchodování na Internetu, internetového bankovnictví apod. Každý z finalistů již v tuto chvíli získal jednu z hlavních cen. Jen na jeho znalostech pak záleží, která cena to bude. Slavnostní večer proběhne 4. dubna a čtenáři Měšce se již teď mohou těšit na reportáž z této velkolepé události.

Účastníky finále jsou:

  • Jarmila Panochová
  • Pavel Vacarda
  • Petr Hatina
  • Dušan Kosobud
  • Marie Růžková
  • Vladislav Pavelka

Podle výsledků finálového klání budou rozděleny ceny na prvních šesti místech.

Všem výhercům gratulujeme, finalistům přejeme pevné nervy ve znalostní soutěži a ostatním soutěžícím děkujeme za účast.

Zúčastnili jste se soutěže Měšce?

Autor článku

Kolektiv redaktorů serveru Měšec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).